Witam wszystkich.

Od 17 lat zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego. W 2003r założyłem firmę i otworzyłem sklep komputerowy pod nazwą Salon Komputerowy TOM, przy ul. Starodąbrowska 39 w Tarnowie.
Firma do dzisiaj istnieje i cały czas świadczy usługi.

Pewnego dnia postanowiłem założyć stronę internetową w postaci bloga, miejsce w którym mogę opisać spostrzeżenia, uwagi, porady, opinie i testy z którymi chcę się podzielić z innymi osobami.

Myślę że każdy z nas ma na co dzień do czynienia ze sprzętem komputerowym, nawet gdy nam się coś popsuje, to potrafimy sobie sami naprawić, jak to się mówi “Polak potrafi”. 🙂 Jednak w przypadku gdy sobie nie radzimy, nie mamy czasu na drobne naprawy udajemy się w miejsce, gdzie nam ktoś doradzi lub pomoże rozwiązać problem. Czy w Tarnowie są takie miejsca? Myślę że jest ich dużo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google: (serwis drukarek, laptopów, komputerów Tarnów) i zaraz znajdziemy odpowiedź.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych sprawia że mogę pomóc osobom, które potrzebują fachowej dorady przy zakupie tuszu lub toneru do swojego urządzenia. Od lat naprawiam i serwisuję: komputery, laptopy, drukarki oraz sprzedaję tusze, tonery. Interesuje się branżą komputerową, nowościami jakie występują na naszym rynku. Naprawianie, serwisowanie sprzętu komputerowego, rozwiązywanie problemów  związanych z nim, sprawia mi przyjemność jak i zarazem daje mi siłę oraz radość do dalszego działania.

A tak poza branżą komputerową to jestem osobą, która ma rodzinę i prowadzi aktywny tryb życia, lubi przebywać z ludźmi, jeździć na rowerze, na rolkach, pływać na basenie. Wycieczki górskie, jazda na nartach, oraz taniec to nasza rodzinna pasja. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem setów Dj’skich, i prezentacji muzycznych używając do tego konsoli a jeśli czasu zostaje to jeszcze sobie pogram na gitarze lub czasami na akordeonie.

Życzę każdemu by odnalazł swoją drogę w życiu, oraz rozwijał talent który posiada. Niech każdy odnosi swoje sukcesy czy one będą duże czy małe, ważne żeby się spełniać i realizować.

Pozdrawiam każdego – Tomasz Wójtowicz

Zapraszam również na moją drugą stronę www.djtomaso.pl