Witam wszystkich.

Od 17 lat zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego. W 2003r założyłem firmę i otworzyłem sklep komputerowy pod nazwą Salon Komputerowy TOM, przy ul. Starodąbrowska 39 w Tarnowie.
Firma do dzisiaj istnieje i cały czas się rozwija.

Pewnego dnia narodził się w mojej głowie pomysł by zrobić własną stronę internetową. Z pomocą przyszedł Marcin, mój dobry kolega, który jest specjalistą w tych sprawach. Powstała domena (adres internetowy) www.tomaszwojtowicz.com – miejsce w którym mogę opisać spostrzeżenia, uwagi, porady, opinie i testy z którymi chcę się podzielić z innymi osobami.

Myślę że każdy z nas ma na co dzień do czynienia ze sprzętem komputerowym, nawet gdy nam się coś popsuje, to potrafimy sobie sami naprawić, jak to się mówi “Polak potrafi”. 🙂 Jednak w przypadku gdy sobie nie radzimy, nie mamy czasu na drobne naprawy udajemy się w miejsce, gdzie nam ktoś doradzi lub pomoże rozwiązać problem. Czy w Tarnowie są takie miejsca? Myślę że jest ich dużo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google: (serwis drukarek, laptopów, komputerów Tarnów) i zaraz znajdziemy odpowiedź.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych jak i również podzespołów komputerowych pozwala mi na wszelkiego rodzaju dorady, rozmowy np. na temat odpowiedniego wyboru przy zakupie nowego sprzętu. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam rzetelność, sumienność, uczciwość. Codziennie od kilkunastu lat naprawiam i serwisuję: komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, oraz sprzedaję oraz napełniam: tusze i tonery. Interesuje się branżą komputerową, nowościami jakie występują na naszym rynku. Naprawianie, serwisowanie sprzętu komputerowego, rozwiązywanie problemów  związanych z nim, sprawia mi przyjemność jak i zarazem daje mi siłę oraz radość do dalszego działania.

A tak poza branżą komputerową to jestem normalną osobą, która ma rodzinę i prowadzi aktywny tryb życia. Lubię przebywać z ludźmi, jazdę na rowerze, pływanie, wycieczki górskie, jazdę na nartach, oraz taniec. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem setów Dj’skich, i prezentacji muzycznych używając do tego konsoli a jeśli czasu zostaje to jeszcze sobie pogram na gitarze lub czasami na akordeonie.

Życzę każdemu by odnalazł swoją drogę w życiu, oraz rozwijał talent który posiada. Niech każdy odnosi swoje sukcesy czy one będą duże czy małe, ważne żeby się spełniać i realizować.

Pozdrawiam każdego – Tomasz Wójtowicz