Cześć, witam Cię serdecznie.
O mnie w kilku zdaniach
Nazywam się Tomasz Wójtowicz

Czym się zajmuję?

Na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych ze sprzętem komputerowym. Jestem osobą otwartą, przyjazną, szczerą, lubię doradzać i pomagać innym. Zawsze dokładam wszelkich starań, by każdy kto skorzysta z moich porad lub pomocy był zadowolony.

Dlaczego to robię?

Naprawa sprzętu komputerowego i pisanie artykułów jest dla mnie przyjemnością. Świadomość tego że mogę komuś pomóc daje mi wiele radości i satysfakcji. Robię to dla tego, ponieważ mogę w ten sposób dać siebie innym. Cieszę się bardzo gdy mogę komuś pomóc i wiem że zawsze dobro powraca.

Czy osoby, które skorzystały z mojej pomocy były zadowolone?

Każdy kto korzystał z mojej pomocy, doskonale wie że zawsze się staram, tak jakbym robił coś dla siebie, wkładam we wszystko moje całe serce. W przypadku gdy mnie coś przerasta i jest dla mnie niemożliwe to mówię to otwarcie i za zgodą Klienta szukam innych rozwiązań. W każdym bądź razie mam zawsze jeden cel pomóc drugiej osobie i nie zostawiam nikogo na lodzie bez mojego wsparcia. Jestem z każdym do samego końca dopóki problem się nie rozwiąże. Wiadomo każdy z nas ma gorsze i lepsze dni a ja nie jestem ideałem, ale potrafię się do tego przyznać i na ogół używam słowa przepraszam.

Dziękuję osobom, którzy mi zaufały. Zapraszam na moją stronę na: facebook

Dziękuję za opinie na stronie Salon Komputerowy Tom

i dziękuje również osobom które wyrażają swoja opinię np. zaraz pod artykułem :

Czy jest sens korzystać z porad zawartych na stronie www.tomaszwojtowicz.com ?

Korzystając z mojego poradnika, dowiesz się cennych informacji dotyczących Twojego sprzętu komputerowego, oraz otrzymasz dodatkową pomoc i wsparcie.

Moja specjalność to rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym. Jeżeli Twój komputer, laptop, lub drukarka nie funkcjonuje prawidłowo to proszę nie czekaj tylko napisz do mnie lub zadzwoń a ja pomogę Ci w rozwiązaniu problemu.

Możesz uzyskać u mnie pomoc z zakresu:

  • Naprawy laptopów
  • Naprawy komputerów stacjonarnych
  • Modernizacji starego sprzętu komputerowego
  • Systemu Windows
  • Czyszczenie konserwacja Apple
  • Naprawy drukarek atramentowych i laserowych
  • Naprawy urządzeń wielofunkcyjnych
  • Sprzedaży tuszu i kartridży
  • Sprzedaży tonerów
  • Napełnianie kartridży

Czy opłaca się naprawiać stary sprzęt czy lepiej kupić nowy?

Wszyscy wiemy że naprawa komputera lub drukarki czasami trwa długo albo jest nieopłacalna lub czasami nawet nie możliwa. Ja uważam jednak że przed zakupem nowego sprzętu zawsze trzeba skorzystać z wszelkich metod naprawy i serwisu. Dlatego jeszcze raz zachęcam Cię do korzystania z mojego poradnika. W przypadku gdy nie znajdziesz odpowiedzi na mojej stronie skontaktuj się ze mną. Branżą komputerową zajmuję się od kilkunastu lat i mam duże doświadczenie dlatego jeśli potrzebujesz fachowej dorady przy zakupie nowego komputera, laptopa, bądź materiałów eksploatacyjnych do drukarek to proszę napisz do mnie lub zadzwoń.

Czy Ty jesteś w stanie mi pomóc?

Z pewnością tak!

W przypadku gdy Ty masz zepsuty sprzęt komputerowy i potrzebujesz szybką diagnozę oraz solidną naprawę, ja potrzebuję od Ciebie dobrego słowa i pozytywnej opinii, która daje mi siłę do dalszej pracy. Będę Ci bardzo wdzięczny gdy polecisz mnie np. znajomym lub napiszesz pozytywną recenzję na mój temat.

Pozdrawiam Tomasz Wójtowicz