Materiały eksploatacyjne INQprint

Na rynku pojawiła się nowa marka produktu klasy premium. Tusze zamienniki o nazwie NQ. – Gwarancja wysokiej jakości. Cena jest atrakcyjna a jakość wydruku dobra. 🙂 Zachęcam do zakupu i testów.

Można kupić lub zamówić w Tarnowie ul. Starodąbrowska 39 Salon Komputerowy TOM tel. 692-542-707

Tusze tonery, materiały eksploatacyjne, zamienniki, podróby, itd. jak zwał tak zwał ale pytanie jakiej firmy kupować. Każdy, kto jest posiadaczem drukarki w momencie gdy skończy się tusz lub toner, musi podjąć decyzję zakupu nowego wkładu drukującego. Teraz pytanie czy oryginał czy zamiennik, w jakiej cenie i jakiej firmy. Jeśli oryginał to wiadomo, jeśli chodzi o zamiennik to sprawa się trochę komplikuje. Na rynku powstało bardzo dużo firm, które mają w swojej ofercie zamienniki.  Zapraszam do zapoznania się z testami i rankingami materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

O to kilka moich dorad zanim kupisz tusz zamiennik:

  • W przypadku zamienników kupując nie sugeruj się ceną ani marką, zakładając że droższy to będzie lepszy
  • Spytaj sprzedawcę jaki symbol tuszu będzie pasował do modelu Twojej drukarki
  • Sprawdź czy kartridż jest fabrycznie zapakowany
  • Spytaj sprzedawcy czy w przypadku gdy drukarka nie wykryje tuszu zamiennika, jest możliwość zwrotu lub wymiany na inny
  • Jeśli masz możliwość zabierz ze sobą drukarkę do sklepu w którym kupujesz tusz i sprawdź go od razu czy zadziała, (może grzecznościowo zrobić to sprzedawca, jeśli go o to poprosisz,)
  • Zawsze poproś o paragon, który daje Ci możliwość zwrotu lub reklamacji zakupionego zamiennika

Szczerze to nie mam przekonania do zamienników firm bez nazwy kupowane na Allegro, ale jeśli ktoś kupił i jest wszystko ok to też tak można. Proponuje jednak kupować zamienniki od firm lub osób zaufanych.

Marki zamienników jakie miałem możliwość sprzedawać lub testować to: VisionTech, Printe, MyColor, Black Point, Pryzmat, ActiveJet, Actis, Chameleon, QBE, Asarto, TB, SmartPrint, INKDIGO, 4Jets, Orink, Incore, Ink Cartridge, Uni-1, Printeria, DrTusz .

Jeśli masz pytanie i nie wiesz jaki zamiennik kupić to zadzwoń do mnie  tel. 692-542-707 Pozdrawiam. 🙂

One thought on “Materiały eksploatacyjne INQprint

  1. Iza pisze:

    Witam, osobiście całkowicie zgadzam się z powyższym !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *